Penki šio sezono stiliaus TOP drabužiai

Top drabužiaiKiekvieną sezoną pradedu vis nauju norų sąrašu. Žinau, kad tai nepraktiška. Todėl stengiuosi naujų pirkinių nusipelnyti ir prieš tai susitvarkau spintą. Beje, biudžetas irgi neguminis. Kas pusę metų pasirodančios ir besikeičiančios madų tendencijos man per brangios. Turiu limitą – penki pirkiniai per sezoną (batai, paltas arba striukė, rankinė, megztinis arba suknelė, kelnės). Tad kokius modelius dizaineriai siūlo tokioms kaip aš, šią žiemą?

Suknelės

Simka sukneles yra pats paprasčiausias ir geriausias šio sezono pasirinkimas. Drabuziai internetu moterims atspindi madų tendencijas. Artimiausius tris mėnesius reiktų rinktis dryžuotas ir neįpareigojančias sukneles. Taip pat itin derėtų prie kūno priglundantys, siauri, ilgi megztiniai.

Kelnės

Stilingi drabuziai ir jų kombinacijos neįsivaizduojamos be kelnių. Šiemet, itin populiarios plačios, tiesaus – vyriško – kirpimo kelnės. Beje, drabuziai internetu vyrams tokių modelių pasiūla tikrai didelė. Čia rasite įvairiausių spalvų, medžiagų ir dydžių plačių kelnių.

Striukė

Šiemet karaliauja laisvalaikio stiliaus striukės. Beje, jų stilius ir medžiagos atėjo iš praeito sezono. Todėl deveti drabuziai internetu padeda surasti didelį madingų striukių asortimentą ir dar sutaupyti. Kita vertus, internete galite parduoti savo paltą ar striukę. Tokiu būdu sutaupyti. Kitas būdas taupyti – drabuziai internetu ispardavimas.

Rankinė

Stilingi drabuziai prasideda nuo aksesuarų. Svarbiausia iš jų moterims – rankinė. Aksesuarai, kaip beje ir drabužiai internetu pigiau. Todėl čia rankines galite įsigyti už patrauklią kainą. Šiemet ant podiumų pasirodė didelės, griežto stiliaus rankinės. Dažniausiai, tamsių arba žemės spalvų – rudos, juodos.

Batai

Galima parašyti visą knygą apie madingą avalynę, nes šiemet trumpiau būtų rašyti apie tai kas nemadinga. Manekenės ir madų pasaulio atstovai šį sezoną alpsta dėl aulinukų, tamsios arba rudos spalvos odos masyvių vyriškų batų. Batai ir drabuziai internetu is uzsienio yra greičiausias būdas pasipuošti naujais, kokybiškais aksesuarais.

Praktiški patarimai:

  • Stilingi drabuziai šį sezoną turi būti vadinami natūralių audinių ir žemės arba mėlynos spalvos indigo atspalvio apdarai.
  • Pigus drabuziai internetu ir batai yra geriausias pasirinkimas įsigyti kokybiškos produkcijos ir sutaupyti. Stilingi rūbai dažnai pardavinėjami vidurio sezono išpardavimų metu pigiau.
  • Stilingi batai – odos arba zomšo, vyriško stiliaus.
  • Drabuziai turi būti patogūs. Madingiausi – laisvalaikio drabuziai.

1 comment on “Penki šio sezono stiliaus TOP drabužiai

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>