Randai nuo kūno po gaisro buvo pašalinti

Džesika su siaubu prisimena tą naktį, kada namus pasiglemžė gaisras. Moteris sako, kad nors ir apdegė jos visas veidas bei rankos, randu salinimas nuo kūno pavyko gerai, ir dabar beveik nelikę požymių, rodančių, kad ji turėjo kažkada tokių baisių išgyvenimų. Tačiau visgi ji prasitaria, kad sielos ranku salinimas ne toks paprastas. Jai iki dabar skaudu, kad sudegė tiek daug jai brangių dalykų.

Kilo gaisras

Gaisras kilo tuo metu, kai Džesika miegojo. Ji prabudo nuo keisto garsi ir nesuprato, kas darosi. Sapnavo, kad labai dėl kažko verkia, prabudusi iš tiesų rado ašaras akyse. Tai buvo ašaros, atsiradusios nuo smalkių. Ji pabandė atsistoti ir iškart susmuko. Atsibudo ligoninėje. Pasirodo, tada ji susmukusi ir praradusi nuo smalkių sąmonę, dar gulėjo gaisravietėje kelias minutes, o tada ją išgelbėjo šaunūs gaisrininkai didvyriai.

Pašalinti randai

Randų gydymasIš gaisro Džesika buvo išnešta apsvaigusi, be sąmonės ir apdegusi. Talentingi medikai ją greitai atgaivino, išgelbėjo. Buvo kalbama, jog tikras stebuklas, kad ją pavyko išgelbėti. Kaip tik po kelių akimirkų, kai ji buvo išnešta, namas suvisais savo degančiais pagaliais sukrito, sulūžo. Iš tokios vietos net geriausi gaisrininkai jos nebūtų išgelbėję, nes visgi rizikuoti savo gyvybe, kai esi gelbėtojas, tenka nuolat, bet nesinori to daryti, kai ta rizika tikrai maksimali. Taigi, po gaisro Džesikai buvo suteikta reikalinga slauga ir gydymas. Kadangi smarkiai apdegė oda, po kelių mėnesių buvo atlikta plastinė chirurgija ir randu salinimas. Pašalinti randus pavyko stebėtinai sėkmingai, ir tuomet ji vėl buvo palaikyta tarsi ką tik gimusia, sėkminga. Dabar iš veido nepasakysi, kad jis kažkada buvo aplaižytas liepsnų. Tik rankos kai kuriose vietose, kur buvo daugiausiai apdegę, primena prastai atrodančią krokodilo odą.

Nepašalinami randai

Džesika su liūdesiu sako, kad kai kurių randų pašalinti neįmanoma. Jai iškart skauda atmintį, vos tik ji prisimena kai kurias liūdniausias akimirkas. Tai, kad gaisre sudegė jos mylimas šuo Reksas, yra pats didžiausias praradimas visam gyvenimui. Kartu su šuniu ji patyrė labai daug, turėjo jį jau 8 metus, o tai galėjo būti dar tik pusė Rekso gyvenimo. Tačiau deja daugiau šuns ji savo nepamatys. Taip pat sudegė ir visos mylimos knygos, kurias ji buvo sukaupusi, visi padovanoti paveikslai. Tai yra atminties randai, ir jų užgydyti nepavyks.

1 comment on “Randai nuo kūno po gaisro buvo pašalinti

  1. Randai labai delikatus reikalas… Gerai, jeigu jie ne ant veido, tokiu atveju galima paslėpti ir nėra taip skubu jį naikinti, tačiau ant veido esantys randai gali sukelti daug diskomforto ar net nepasitikėjimo savimi problemų.
    https://gpklinika.lt/randu-korekcijos/

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>