Skardinės stogo dangos privalumai

Jeigu nusprendėte, kad jūsų namą saugos skardinė stogo danga, galbūt jau susipažinote, su būtent šios stogo dangos privalumais. Jeigu dar ne, kviečiame susipažinti, nes skardinis stogas – tikrai geras pasirinkimas.

Ekonomiškas sprendimas

Visų pirma, daug kam skardinis stogas atrodo patraukliausias variantas tiesiog dėl to, kad šis sprendimas yra tikrai labai ekonomiškas. Skardinė stogo danga niekada nebus tokia brangi kaip čerpės ar kita tikrai sunki stogo danga. Skardinė stogo danga bus ekonomiška, galima net ir Lietuvoje ją įsigyti tikrai kokybišką bei pigią, nereikia net į Lenkiją važiuoti.

Ilgalaikis sprendimas

Stogų dangosTie, kas yra dengę stogą skarda ir, palyginimui, bitumu, puikiai žino, kad skardinis stogas yra kone ilgaamžis. Skardininkai, kurių tėvai ar seneliai taip pat vertėsi šiuo amatu, gerai pažįsta jausmą, kai mato savo protėvių skardintus stogus, ir šie kuo puikiausiai dar laiko, nereikia net ateiti pataisyti. Jeigu stogas bus sumontuotas ir uždengtas kokybiškai, tai pati danga tarnaus tikrai ilgai, net nepastebėsite, kaip prabėgs laikas.

Lengvas montavimas

Kitas privalumas – iš tiesų lengvas stogo dangos montavimas. Skardinis stogas yra turbūt lengviausias stogas ir šią statybinę medžiagą yra nesunku užkelti aukščiau. Galiausiai, tai ir greitas montavimas. Šiferis yra labai sunki medžiaga, ją ne lengva kelti, o štai čerpės, kad ir kaip gražu bei istoriška, labai ilgai dėliojasi, kol po vieną suklijuoji. Skarda gali būti įvairaus dydžio lakštais bei išlankstymais, ir tai tikrai gali būti greitas būdas sutvarkyti stogą.

Saugu ir sveika

Aišku, lyginti su asbesto šiferio net nėra ko. Skarda yra visiškai saugi medžiaga ir nereikia bijoti, kad nuo jos ims oreatsirasti vėžį sukeliančių dalelių. Skarda yra sveika ir ji dažnai tampa antrąja namo kepure, po to, kai namas būna aprengtas asbestiniu šiferiu. Taigi, jeigu norite tikrai saugaus ir aplinkai nekenksmingo stogo – skardinis bus kaip tik.

Lengvai pritaikomos apdailos

Gera žinoti, kad skardininkai arba pardavėjai gali pasirūpinti ir lengvai pritaikomomis apdailomis. Iš skaros lengva išlankstyti lietvamzdį, kraigą ar vėtrunges, ar netgi palanges. Todėl apdaila nesukels papildomų nesklandumų. Netgi skardinis kaminas yra labai paplitęs pasirinkimas. Be to, skarda gali būti įvairių skirtingų spalvų, kurias jums pasiūlys tiekėjas. Tos spalvos gali būti ne tik skarda, bet ir apdailos, netgi kniedės ir kiti maži tvirtinimo elementai bus pasirinktos spalvos.

2 comments on “Skardinės stogo dangos privalumai

  1. Turi nemažai privalumų skardiniai stogai. Lengva ant jų kaminus montuoti, tai kas galvoja židinį ar krosnelę įsirengti name, padeda sutaupyti.

  2. Pristatomi plieniniai kaminai labai gražiai atrodo prie skardinio stogo

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>