Ilga kelionė autobusu – ką veikti?

Mikroautobusai nuomaiJau praėjo tie laikai, kai mikroautobusų nuoma ir ilga kelionė su autobusu galėjo sietis su nuoboduliu. Dabar ilgos kelionės autobusais visada reiškia kažką smagaus, malonaus ir įdomaus. Šiuolaikinė mikroautobusų nuoma leidžia kelionės laiką leisti tikrai smagiai, nesijaudinant dėl jokių nuobodulio valandėlių. Priešingai – modernių mikroautobusų nuoma gali turėti tiek daug įvairių įmontuotų įdomių dalykų, kad jūs net nepajusite, kaip smagiai praleisite laiką, ir viskas tiesiog sužibs puikiomis gero laiko spalvomis.

Filmai, kuriems neturėdavote laiko

Kaip dažnai mes pagalvojame, kad būtų puiku pažiūrėti vieną ar kitą filmą? Taip atsitinka, tačiau ar tikrai jį pažiūrime? Dažnai tiesiog pamirštame tą padaryti, arba nespėjame. Kada nors, kai turėsime laiko, galvojame. Tai štai būtent mikroautobusų nuoma leidžia tuos atidėtus filmus pamatyti kelionės metu. Nebereikia galvoti, kad gal kada nors juos pažiūrėsite, nes galite tą padaryti iškart. Kaip tai atsitinka? Tiesiog šiuolaikiniuose mikroautobusuose yra įmontuoti tam tikri nedideli monitoriai su liečiamaisiais ekranais. Valdydami šiuos mažus kompiuteriu kussodynės atloše, jūs galite pasiekti daug interaktyvių funkcijų. Ten taip pat yra ir video bei muzikinės galerijos. Galite klausyti geriausius filmus, o taip pat galite ir tiesiog leisti laiką žiūrėdami filmus. Tikrai jų rasite nemažai. Bus ir populiarių, užpildančių visas kino sales, ir kritikų pripažintų elitinių filmų. Verta turėti savo ausines arba jas užsisakyti iš vairuotojo.

Internetas

Kai kuriuose autobusuose bus įmontuotas ir wi – fi adapteris, modemas. Taigi, jeigu labai norėsite, galėsite per tą televizoriuką tiesiog naršyti internete. Arba pasigauti internetą iš savo kompiuterio. O mes juk žinome, kad internetas yra pats geriausias laiko žudikas. Atsidarai naršyklę ir net nepastebi, kaip visa diena kažkur pradingsta.

Kava ir užkandžiai

Geruose autobusuose bus ir kavos bei užkandžių. Žinoma, tai priklausys ir nuo to, kokia mikroautobusų nuoma bus pasirūpinta. Bet šiaip jau, ką užsisakysite, tą ir gausite. Kavos aparatas, arbatos aparatas, užkandžių mašina – tai dalykai, kurių buvimas kelionėje visada sukels daug malonumo ir komforto.

Patogu dėl tualeto

Praėjo jau ir tie laikai, kada reikėdavo stoti degalinėse ir ten visiems išsirikiavus į eilę laukti tualeto, o vėliau vėl spausti viską autobuse iki kitos degalinės. Šiuolaikinių gerų mikroautobusų nuoma suteikia galimybę jausti komfortą kelionės metu. Todėl pačiame automobilio viduje visuomet taip pat būna įmontuotas tualetas jums.

1 comment on “Ilga kelionė autobusu – ką veikti?

  1. Mes autobusu keliavome į Taliną, nes iš ten plaukėme su keltu į Suomiją. Tai kelionė tikrai buvo ilgai, bet kažkaip neprailgo. Susigalvojome įdomios veiklos su draugais ir gerai praleidome laiką.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>