Tvarkomės vonią

Vonios įrengimasTa proga, kad atvažiuoja į namus iš domusgalerija.lt nupirkta nauja vonios įranga, darome kapitalinį vonios tvarkymą. Ne, tai ne remontas, o tiesiog normalus apsitvarkymas, kad įranga atvažiuotų į kambarį, kuris yra švarus ir laukia pokyčių. Kadangi atsikraustėme į šiuos namus, kuriuose anksčiau gyveno kiti nuomininkai, vis jaučiame kaip kokius vaiduoklius tokius dalykus, kad namuose yra kažkokių nešvarumų. Taigi, tvarka prasideda.

Po vonia

Pirmoji pareiga, kurią kiekvienas ilgai ir nuosekliai stengėmės atidėti – tai rakandų po vonia ieškojimas. Tikrai labai norėjome, kad jie būtų kuo greičiau iš ten išmėžti, bet niekas nedrįsome nė rankos kišti. Atvirkščiai, atrodė, kad ten tiek visko prigrūsta, ir mes nenorime to matyti. Apsimesdavome, kad jau tuojau kuris nors vieną dieną eisime visko sutvarkyti, bet užuot tai padarę, kaip tik retkarčiais dar kokį dubenį ar skudurą ten pastumdavome. Bet štai, atėjo diena, kai iš ten viską iškraustėme. Taigi, štai ir ji. Mes ėmėme ir sutvarkėme šiukšlyną po vonia, ir dėl to dabar labai didžiuojamės. Iš ten ištraukėme net keturis metalinius puodus, kurie mena turbūt labai senus laikus. Taip pat ten buvo ir visokių senų jau beveik pranykusių kojinių, skudurų. Radome krūvas panaudotų dantų šepetėlių. Kai kurie tokie seni, kad galėtų tikti muziejui. Be to, buvo ir senų šlepečių, stiklainiukų, labai senos sodos pakelių Žodžiu, visko, kas kokiais 1950 aisiais galėjo atrodyti kaip žavinga naujiena ir būtina vonios kambario atributika. Viską palikome prie konteinerio.

Spintelių turinys

Spinteles, tik atsikraustę, išvalėme ir užgrūdome savo daiktais. Tačiau ir jiems jau reikėjo revizijos – būtina buvo peržiūrėti, kas jau tikrai pasenę, kas dar neblogai išsilaikę. Ir visa tai mums sukėlė daug liūdesio, nes paaiškėjo, kad pusė turimos brangios kosmetikos iš tiesų jau gana seniai išėjo iš galiojimo laiko.

Iššveisti vonią

Tai darbas, prilygstantis žygdarbiui. Taigi, iššveisti vonią kiekvienas galėjome ir anksčiau, bet, kaip jau sakiau, darbas prilygsta žygdarbiui. Taigi, dabar teko nusipirkti ir šveitimo miltelių, ir baliklio, ir sodos, ir su šiais dalykais viską gražiai sutvarkyti. Užtrukome dvi valandas, kol sena baisi vonia ėmė spindėti.

Vorai ir voratinkliai

Galiausiai, iš visų pakampių teko sugraibyti vorus, taip pat prasiurbti net ventiliacijos angas, kur ir ten styrojo vorų kojos. Pagaliau mūsų vonios technika jau gali atkeliauti į švarią gražią vonią.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>