Vestuvių fotografo paieška

Fotografas vestuvėmsVienas didžiausių ir svarbiausių darbų ruošiantis vestuvėms – tai vestuvių fotografo paieška, kuri reikalauja daug atsakomybės ir vargo, norint surasti pati optimaliausią variantą už prieinamą kainą. Fotografo paiešką apsunkina įvairūs veiksniai kaip jo užimtumas, idėjų neatitikimas ir, be abejo, profesionalaus lygio vestuvių fotografas kaina gali būti ne visiems prieinamas. Tad esant ribotam biudžetui svarbu paieškas pradėti išties anksti ir renkantis šią paslaugą leisti sau būti išrankiems. Žinoma, pradedant fotografo paieškas taip pat turite gerai įvertinti ir kitus faktorius bei tinkamai pasiruošti.

Idėja

Prieš pradedant ieškoti fotografo yra svarbu turėti bent vieną savo paties idėją ir viziją, galbūt net tikslią tematiką ar pavyzdžių kokių vestuvinių nuotraukų norėtumėte. Be galo sunku pirmą kartą susitikus su žmonėmis pateisinti jų lūkesčius, kai jie visiškai nesuteikia jokio pagrindo suprasti jų poreikių, jų matymo krypties. Todėl iš karto apsvarstykite idėją, kurią norėtumėte įgyvendinti – taip bus paprasčiau ieškoti ir atsirinkti fotografus bei atrasti su jais bendrą kalbą.

Patirtis ir darbai

Vienas svarbiausių kriterijų ir paieškos šaltinių, renkantis vestuvių fotografą turėtų būti ne kas kitas, o jo darbai ir patirtis. Visų pirmiausia pasidomėkite fotografo patirtimi ir žinomumu, galbūt kažkokiais laimėjimais, vėliau peržiūrėkite darbus ir klientų atsiliepimus. Pats geriausias fotografo CV yra jo darbai, todėl įvertinkite jo galimybes ir nuspręskite ar jis būtų pajėgus įgyvendinti jūsų idėją.

Susitikimai

Išsirinkus patikusius vestuvių fotografus skirkite laiko susitikimams su jais – pristatykite savo idėją, paklauskite kokios jo galimybės ir galbūt jis turi savo minčių kaip praturtinti jūsų idėją. Aptarkite ne tik kūrybinius, bet ir techninius aspektus – nuotraukų pristatymo laikotarpį, įsipareigojimus, užmokestį, situaciją, jei klientas lieka nepatenkintas galutiniu produktu.

Dokumentas

Dažna klaida, kurią padaro būsimi jaunieji – tai nepasirašo jokio dokumento, kuris nustato terminus, įsipareigojimus bei kitus niuansus taip leisdami kilti rizikai įvairiems nesklandumams. Kartais, vestuvių fotografas kaina gali atitikti savo darbus, tačiau nevisuomet gali atitikti pristatymo terminų laikymąsi ir punktualumą, todėl pasirašydami sutartį įpareigojate jį turėti didesnę atsakomybę bei apdraudžiate save nuo nesklandumų.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>