Plastikiniai langai ir durys – praktiškumo ir estetikos sąjunga

Jaukaus būsto sprendimaiStiklinius langus jau seniai negailestingai nukonkūravo plastikiniai langai. Paskui juos šiandien seka ir plastikinės durys, kuriantys namuose harmoniją ir darną. Dvidešimt pirmojo amžiaus moderniam žmogui, siekiančiam praktiškumo ir komforto, plastikinių langų ir durų sąjunga namuose, darbe ar bet kur kitur yra neabejotinai vienas populiariausių pasirinkimų. Plastiko durys ir langai pasižymi lengva estetika, praktiškumu, šiluma bei garso izoliacija. Kadangi Lietuvoje plastiko durys paplitę tik savo primityviausiomis formomis, apžvelgsime kitą alternatyvą bei durų charakteristikas.

Stumdomos durys

Lietuvoje vis populiarėja stumdomos durys, kurios pasižymi visomis esminėmis savybėmis, kaip ir plastikiniai langai, tačiau dar papildomai leidžia suteikti namams išskirtinio dizaino bei daug daugiau šviesos. Durų priežiūra reikalauja nedaug pastangų, o kokybiškas plastikas išlieka patvarus ilgus metus. Stumdomos durys pasižmyi puikiu sandarumu, šiluma bei šviesa. Tiem, kurie galvoja, kad didelis plotas įstiklintos namų sienos žiemą gali būti namų vėsos priežastis, galime patikinti, kad tai yra tik mitas. Mat durų langai praleisdami daugiau šviesos, kartu praleidžia ir šilumą, o aukščiausios kokybės sandarumas neleidžia patekti šaltam orui.

Stumdomos durys puikiai tinka, norintiems sukurti šviesesnius ir šiltesnius namus. Tai puikus pasirinkimas pateikimui į vidinį kiemą, sodą ar terasą. Galimybė įstiklinti didelį plotą sienos sukuria iliuziją į didesnę patalpos erdvę. Šis pasirinkimas tikrai patiks gamtos mylėtojams, nes šie jausis visuomet esantys gamtoje, jei pro langus atsivers platus kiemas, miškas ar ežero peizažas.

Stumdomos durys yra dviejų tipų. Atverčiamos ir stumdomos bei durys su žemu slenksčiu. Abiejų charakteristikose garantuojama puiki triukšmo ir šilumos izoliacija, aukštos kokybės sandarumas. Tačiau stumdomos durys su žemu slenksčiu pasižymi ypatingai lengvu varstymu ir galimybe stiklingi labai didelius plotus. Atverčiamos ir stumdomos durys nėra ypatingai lengvai vastomos, todėl yra pigesnis pasirinkimas.

Kaip ir plastikinių langų, taip ir plasikinių durų pasirinkimo dizainas be galo platus. Visi esame įpratę prie baltų spalvų, tačiau šiandien durų ir langų rėmų spalvų pasirinkimas be galo platus, o formą galite užsisakyti pagal individualius poreikius, tad net ir išrankiausi klientai čia neliks nuskriausti.

1 comment on “Plastikiniai langai ir durys – praktiškumo ir estetikos sąjunga

  1. Manau ne tik langai ir durys, bet ir kiemo varta!. Jų bendra visuma sukuria bendrą eksterijero vaizdą.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>