Gražios spintos su stumdomomis durimis

Stumdomos durysDizaineriai, interjero specialistai dažnai yra klausiami, kodėl siūlome stumdomas duris, kaip praktišką ir stilingą interjero sprendimą? Apie tai pakomentuoti galėtų kiekvienas stilistas atskirai, ir būtų nuomonių išsiskyrimų, bet daugiau turbūt sutarimų. Vien užmetus akį į įmonės Vesida turimą stumdomų durų ir nuveiktų darbų, gražiausių projektų galeriją, galima pamatyti, kad tai tikrai labai stilinga. Kodėl praktiška? Nes stumdomos durys neužgriozdina kambario, ar jos uždarytos, ar atidarytos, kambaryje neatsiranda naujos pertvaros dėl durų, nedingsta šviesa, niekas nieko neužstoja. Be to, dažnai daug patogiau vienomis durimis iš karto atverti visą spintą, negu po vieną atidarinėti mažas sekcijos dureles. Kokių gražių stumdomų durų projektų gali prisiminti Vesida?

Stilingas skandinaviškas interjeras

Vienoje iš įmonės sukurtų galerijos nuotraukų – puikus skandinaviškas, šiuolaikiškas interjeras su stumdomomis sistemomis. Matomas pilkų atspalvių ir baltas kambarys, kuriame stovi minkštas neutralios spalvos baldas. Sienos kampe atidengta speciali niša su marmuro aplikacijomis, stovi stilingi akmeniniai vazonai, ten auga du žali krūmeliai. Sukuriama tarsi lauko imitacija. Tačiau centre – į nišą patalpinta didžiulė spinta, kurioje sukabinti įvairūs drabužiai, tvarkingai sudėti daiktai. Niša turi stumdomas duris, kurios gali iškart būti užvertos ir visas spintos turinys pasislėptų. Tai – stilingas minimalistinis interjeras, kuriam savo privalumus išryškinti būtent ir padeda pasirinktas toks durų ir spintų tipas.

Spinta su žirgais

Kas sakė, kad spintos ir jų durys būtinai turi būti įprastos, turėti medžio ar kito paviršiaus raštą? Iš tiesų tokios spintos gali turėti ir foto tapeto aplikaciją. Tas puikiai atsispindi viename iš nuveiktų darbų. Matome didžiules stumdomas duris ir net nežinome, kas už jų. Iš interjero galima pajusti jog tai veikiausiai kažkokia oficiali erdvė, galbūt konferencijų salė, o gal paskaitų, mokymų auditorija ar kažkas panašaus. Tačiau formalumui jaukumo suteikia ant spintos durų lekiantys žirgai – foto tapetas. Paveikslas gana dinamiškas, nustūmus kažkurias iš durų, nenutiks taip, kad paveikslas sugrius. Taip būtų, jeigu paveiksle būtų vaizduojama, pavyzdžiui, vienas žmogus, kuriam nebeliktų galvos patraukus vienas duris. Tačiau čia yra teisingai paskirstyta žirgų kaimenė. Vienas duris nustūmus, kažkurie žirgai pasislepia, tačiau kiti lieka. Akivaizdu, kad norint naudoti foto medžiagą ant spintos apdailos, reikia gera apmąstyti, koks paveikslas bus parinktas. Jis turi gerai atrodyti ir netrikdyti nei tada, kai durys pilnai uždarytos, nei tada, kai kažkokia jų dalis yra atveriama.

1 comment on “Gražios spintos su stumdomomis durimis

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>