Virtuvės tendencijos 2016 (II dalis)

Tęsiame patarimus ir pamąstymus apie tai, kokie virtuves baldai Kaune ar Niujorke galėtų būti vienodai madingi, stilingi ir atitinkantys 2016 – ųjų baldų tendencijas. Keletą aptarėme anksčiau, o dabar daugiau dėmesio skirsime tam, kokia galėtų būti šiuolaikinių madingų virtuvės baldų gamyba, ir kaip turėtų tarpusavyje derėti visa virtuvės aplinka.

Seniausios tradicijos skliautuose

Moderni ir jauki virtuvėSenovė ir tradicijos šį kartą į mūsų virtuves brausis itin netikėtais būdais. Jau visi pripratome prie senovinių baldų ar raižytų stalviršių, prie dekupažu aplipintų vaizdų ir kitų detalių, kurios padeda sukruti senovinį, vadinamąjį vintažinįįspūdį virtuvėje. Tačiau ar pagalvojate apie pačius drastiškiausius senovės ir tradicijos atkūrimo būdus? Tokie yra, ir tai būtų kur kas labiau tradiciška negu iki šiol. Tai pirmiausia – skliautai, panašūs į pilies ar menės. Turbūt jūs vargu ar bandysite įrengti virtuvę tikroje pilyje, kur būtų tokie skliautai. Tačiau jūs galite šiuos interjero akcentus sukurti statydami sau namus ar įrenginėdami butą. Verta pasistengti skliautus šiek tiek „pasendinti“. Padaryti taip, ne kad jie kvepėtų naujais švariais dažais ir statybinėmis medžiagomis, o būtų šiek tiek panašesni į senoviškus ir pasendintus.

Tekstūrų apkrova ir kontrastas

Dabar virtuvėje labai madinga skirtingų tekstūrų gausa. Kas tai yra? Tai toks interjero sukūrimas, kada jame daug atsiranda skirtingų medžiagų, jos viena kitą užkloja ir kontrastuoja. Žinoma, jeigu jums patinka, ir jeigu jums nėra prie širdies labiau skandinaviškų baldu gamyba bei minimalizmas. Tačiau, jeigu neturite nieko prieš apkrovimą ir didžiulį vaizdinį tūrį, tai turbūt tai ir yra tai, ką jums reikėtų pradėti daryti jau dabar.

Apšviestos spintelės

Dar vienas akcentas šiais metais virtuvėje – į itin apšviestas spinteles. Viršutinėse spintelėse turėtų būti integruotos apšvietimo sistemos, leidžiančios itin aiškiai matyti viską, kas yra ant apatinių spintelių. Tai palengvina darbą, leidžia geriau matyti, ką pjaustai, gamini, darai. Ir žinoma tai sukuria jausmą, grožį. Juk būtent šviesos dažnai yra tai, kas labiausiai padeda išryškinti vienus ar kitus vaizdus.

Centrinis išplanavimas

Taip pat atsiranda ir tendencija kurti centrinį išplanavimą. Tai toks virtuvės baldų išstatymo būdas, kada pačiame centre atsiduria stalas, apstatytas kėdėmis. Ne kažkur kamputyje ar nišoje, bet pačiame centre. Ilgą laiką tokio apstatymo būdavo vengiama, kadangi jis laikytas nuobodžiu, tačiau šiuo metu jis yra itin populiarus ir tas populiarumas tik augs.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>